KONST / Litografier / Färglitografi 14332096
nr 1433 2096
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 1693/1750. Färglitografi, bildmått: 54x76cm, yttermått inklusive ram: 72x90cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:53:21
700 kr
800 kr
900 kr
22 nov
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm